Blomlåda
Valmis
2019-07-01
658829
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BLOMLÅDA, 1950/60-tal, böjträ och rotting, insats i metall, höjd ca 65 samt 90x30 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage