Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1950/60-tal, teak samt stoppade dynor med textil klädsel, sitthöjd ca 40, total höjd 70 samt djup 75 cm

Ett armstöd något löst, bruks och åldersrelaterat slitage

658830

2019-07-01