Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
TEKOPPAR med underfat, 11 koppar med 11 underfat, 1900-talets första hälft, kopparnas diam ca 10,5 cm
Bruksspår, tre delar med smärre spricka, nagg resp krackelering/gulnat fat
658836
2019-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här