Tekoppar med underfat

Tekoppar med underfat
Tekoppar med underfat
Tekoppar med underfat
Tekoppar med underfat
Tekoppar med underfat
Tekoppar med underfat
Tekoppar med underfat
Tekoppar med underfat
Tekoppar med underfat
Tekoppar med underfat
Tekoppar med underfat
Tekoppar med underfat

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

TEKOPPAR med underfat, 11 koppar med 11 underfat, 1900-talets första hälft, kopparnas diam ca 10,5 cm

Bruksspår, tre delar med smärre spricka, nagg resp krackelering/gulnat fat

658836

2019-07-17