Ljusstake tenn

Ljusstake tenn
Ljusstake tenn
Ljusstake tenn
Ljusstake tenn
Ljusstake tenn
Ljusstake tenn
Ljusstake tenn
Ljusstake tenn

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTLJUSSTAKE, tenn, 1800-tal, på kulfötter, höjd ca 12 cm

Smärre bucklor, märken

658841

2019-07-01