Johannes Olsson färglitografi

Johannes Olsson färglitografi
Johannes Olsson färglitografi
Johannes Olsson färglitografi
Johannes Olsson färglitografi
Johannes Olsson färglitografi
Johannes Olsson färglitografi
Johannes Olsson färglitografi
Johannes Olsson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHANNES OLSSON (född 1945), kub och penna, signerad och numrerad 60/170, litografi, ca 85 x 60 cm

658859

2019-07-04