Bordslystrar senempire

Bordslystrar senempire
Bordslystrar senempire
Bordslystrar senempire
Bordslystrar senempire
Bordslystrar senempire
Bordslystrar senempire
Bordslystrar senempire
Bordslystrar senempire
Bordslystrar senempire
Bordslystrar senempire

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSLYSTRAR, 1 par, 1800-talets mitt, senempire, för 2 ljus vardera, behängda med olikslipade prismor, fot i marmor, vardera höjd ca 58 cm

Sprickor och skador, glas med lagning

658881

2019-07-01