Bläckställ

Bläckställ
Bläckställ
Bläckställ
Bläckställ
Bläckställ
Bläckställ
Bläckställ
Bläckställ
Bläckställ
Bläckställ

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLÄCKSTÄLL, förgylld mässing och onyx, glasinsats, 1800-tal, 17x16 cm

658890

2019-07-01