Klubbat för:
3 400 SEK
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNA ´´Kamomill´´ på sockel, 2000-tal, svartmålat gjutjärn, delvis godronnerat med relief bladlik dekor, höjd ca 112 cm
Bruksslitage
658894
2019-07-03