Trädgårdsurna ´´Kamomill´´ på sockel

Klubbat för:

3 400 SEK

4 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNA ´´Kamomill´´ på sockel, 2000-tal, svartmålat gjutjärn, delvis godronnerat med relief bladlik dekor, höjd ca 112 cm

Bruksslitage

658894

2019-07-03