Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LISA RINNEVUO (född 1972): "Let love rule...", signerad Lisa Rinnevou, 229/230, färglitografi, bildmått ca 60x20 cm
Ej examinrad ur ram
658896
2019-08-07
Gör en kostnadsfri värdering här