Lisa Rinnevou färglitografi

Lisa Rinnevou färglitografi
Lisa Rinnevou färglitografi

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA RINNEVUO (född 1972): "Let love rule...", signerad Lisa Rinnevou, 229/230, färglitografi, bildmått ca 60x20 cm

Ej examinrad ur ram

658896

2019-08-07