Ljusstake

Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSSTAKE 1800-tal, fot av marmor, gulmetall med dekor i relief, höjd ca 26 cm

slitage

658900

2019-07-17