Matgrupp 11 delar 1960-/70-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

MATGRUPP, 11 delar, 1960-/70-tal, jakaranda och jakarandafanér, rektangulärt bord med en iläggsskiva, 10 stolar klädda med olivgrönt läder, CITES-intyg medföljer, bordets höjd 77, skivan 170x100 cm, stolarnas höjd 81 och sitthöjd 42 cm

Smärre slitage, några stolar med limningar, ett bordsben med smärre fanérskada

658903

2019-08-21