Reliefer 4 st 1900-tal

Reliefer 4 st 1900-tal
Reliefer 4 st 1900-tal
Reliefer 4 st 1900-tal
Reliefer 4 st 1900-tal

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGRELIEFER, 4 st, 1900-tal, figurala i gips, bronserade inramningar, 52x38 cm vardera

Nagg

658913

2019-07-01