Lars Norrman färglitografier

Lars Norrman färglitografier
Lars Norrman färglitografier
Lars Norrman färglitografier
Lars Norrman färglitografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS NORRMAN (1915-1979): 5 st, Mestadels med sydamerikanska motiv, signerade Lars Norrman, numrerade 357/360, XXX1V/XL, XXII/XL, XXII/XL och 357/360, färglitografier, bladstorlek ca 75x55 cm

Oramade

658917

2019-07-02