Trädgårdsurnor ´´Lotus´´
2019-07-04
658922
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TRÄDGÅRDSURNOR, ´´Lotus´´, 1 par, 2000-tal, svartmålat gjutjärn, delvis godronnerat med relief dekor av dansande klassiska figurer, höjd ca 50 cm
Bruksslitage