Berndt Friberg skål Tema keramik

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERNDT FRIBERG (1899-1981), skål, Gustavsberg, stengods, harpälsglasyr i grönt, signerad Friberg Gustavsberg studio samt årsbokstav T (1978), höjd ca 7,5 cm

mindre repor

658926

2019-07-28