Klubbat för:
1 500 SEK
1 000 SEK
BERNDT FRIBERG (1899-1981), skål, Gustavsberg, stengods, harpälsglasyr i grönt, signerad Friberg Gustavsberg studio samt årsbokstav T (1978), höjd ca 7,5 cm
mindre repor
658926
2019-07-28