Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, 2000-tal, svartmålat gjutjärn, med relief dekor av girlander, höjd ca 38 cm
Bruksslitage
658934
2019-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här