Trädgårdsurnor

Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, 2000-tal, svartmålat gjutjärn, med relief dekor av girlander, höjd ca 38 cm

Bruksslitage

658934

2019-07-06