Trädgårdsurna ´´Lavendell´´

Trädgårdsurna ´´Lavendell´´
Trädgårdsurna ´´Lavendell´´
Trädgårdsurna ´´Lavendell´´
Trädgårdsurna ´´Lavendell´´
Trädgårdsurna ´´Lavendell´´
Trädgårdsurna ´´Lavendell´´
Trädgårdsurna ´´Lavendell´´
Trädgårdsurna ´´Lavendell´´

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄDGÅRDSURNA, ´´Lavendel´´, 2000-tal, svartmålat gjutjärn, med relief dekor av girlander, höjd ca 50 cm

Bruksslitage

658936

2019-07-03