Trädgårdsurna
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
TRÄDGÅRDSURNA, ´´Orkidé´´, 2000-tal, patinerat gjutjärn, balusterformad, med relief dekor av akantus, uppsvängda hänklar med lejonmaskaroner, på kvadratisk fot, höjd ca 55 cm
Bruksslitage
658940
2019-07-05