Rolf Palm miniatyrer Tema keramik

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLF PALM (född 1930), (5) miniatyrvaser, glaserat stengods, signerade "Palm Mölle", G3, G8, varav 2 st signerade HO, höjd ca 7,5-10 cm

en vas med lagning vid mynning

658941

2019-07-28