Carl Kylberg akvarell

Carl Kylberg akvarell
Carl Kylberg akvarell
Carl Kylberg akvarell
Carl Kylberg akvarell
Carl Kylberg akvarell
Carl Kylberg akvarell
Carl Kylberg akvarell
Carl Kylberg akvarell
Carl Kylberg akvarell
Carl Kylberg akvarell
Carl Kylberg akvarell
Carl Kylberg akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARL KYLBERG (1878-1952): (4) Akvareller, monterade inom samma ram, signerad CK, 49x69 cm, akvarellernas storlek 16x22, 23x14, 17x23, 15x19 (det finns en teckning på baksidan av ena bladet)

658942

2019-08-28