Klubbat för:
1 000 SEK
5 000 SEK
CARL KYLBERG (1878-1952): (4) Akvareller, monterade inom samma ram, signerad CK, 49x69 cm, akvarellernas storlek 16x22, 23x14, 17x23, 15x19 (det finns en teckning på baksidan av ena bladet)
658942
2019-08-28