Trädgårdsskulptur i form av hästhuvud

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSSKULPTUR, 2000-tal, i form av hästhuvud, patinerat gjutjärn, höjd ca 46 cm

Bruksslitage

658946

2019-07-03