John Ivar Berg

John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Sommarstugan på Lindö", signerad samt daterad 39, olja på duk, ca 46x72 cm

Krackelyrer
Färgbortfall

658969

2019-07-01