Matgrupp gustaviansk stil

Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATSALMÖBLEMANG, gustaviansk stil, bord med 2 iläggsskivor samt 8 stolar, bemålat trä, sent 1990-tal, Signum Gustavus,Tibro, bordshöjd 75, 150 - 260 x 110 cm, stolshöjd 93, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

658979

2019-07-07