Vitrinskåp gustaviansk stil
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, gustaviansk stil, bemålat trä, skurna detaljer, 2-delat, överdel med spröjsade vitrindörrar, glashyllor och belysning, nederdel med dörrpar med invändiga hyllplan, sent 1990-tal, Signum Gustavus,Tibro, höjd 185, 113 x 43 cm
Bruksslitage
658985
2019-07-07