Vitrinskåp gustaviansk stil

Vitrinskåp gustaviansk stil
Vitrinskåp gustaviansk stil
Vitrinskåp gustaviansk stil
Vitrinskåp gustaviansk stil
Vitrinskåp gustaviansk stil
Vitrinskåp gustaviansk stil
Vitrinskåp gustaviansk stil
Vitrinskåp gustaviansk stil
Vitrinskåp gustaviansk stil
Vitrinskåp gustaviansk stil

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, gustaviansk stil, bemålat trä, skurna detaljer, 2-delat, överdel med spröjsade vitrindörrar, glashyllor och belysning, nederdel med dörrpar med invändiga hyllplan, sent 1990-tal, Signum Gustavus,Tibro, höjd 185, 113 x 43 cm

Bruksslitage

658985

2019-07-07