Skänk gustaviansk stil

Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÄNK, gustaviansk stil, bemålat trä med detaljer i patinerad mässing, 3 lådor med dragringar i patinerad mässing, dörrpar med bakomvarande hyllinredning,sent 1990-tal, Signum Gustavus, Tibro, höjd 110, 128 x 43 cm

Bruksslitage

658991

2019-07-07