Skänk gustaviansk stil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÄNK, gustaviansk stil, bemålat trä med detaljer i patinerad mässing, 3 lådor med dragringar i patinerad mässing, dörrpar med bakomvarande hyllinredning,sent 1990-tal, Signum Gustavus, Tibro, höjd 110, 128 x 43 cm
Bruksslitage
658991
2019-07-07