Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 800 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, bemålat trä, 3 lådot, dragringar i patinerad mässing, sent 1990-tal, Signum Gustavus, Tibro, höjd 92, 78 x 47 cm
Bruksslitage
658993
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här