Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 800 SEK

BYRÅ, gustaviansk stil, bemålat trä, 3 lådot, dragringar i patinerad mässing, sent 1990-tal, Signum Gustavus, Tibro, höjd 92, 78 x 47 cm

Bruksslitage

658993

2019-07-07