Flintlåspistol amerikansk

Flintlåspistol amerikansk
Flintlåspistol amerikansk
Flintlåspistol amerikansk
Flintlåspistol amerikansk
Flintlåspistol amerikansk
Flintlåspistol amerikansk
Flintlåspistol amerikansk
Flintlåspistol amerikansk
Flintlåspistol amerikansk
Flintlåspistol amerikansk
Flintlåspistol amerikansk
Flintlåspistol amerikansk
Flintlåspistol amerikansk
Flintlåspistol amerikansk
Flintlåspistol amerikansk
Flintlåspistol amerikansk

Klubbat för:

14 000 SEK

5 000 SEK

FLINTLÅSPISTOL, amerikansk m/1836, låsblecket märkt U.S. R. Johnson Middn Conn 1838, laddstock i hank, järnbeslag, besiktningsstämplar på stocken, längd ca 35,5 cm

Slitage

659011

2019-07-05