Klubbat för:
14 000 SEK
5 000 SEK
FLINTLÅSPISTOL, amerikansk m/1836, låsblecket märkt U.S. R. Johnson Middn Conn 1838, laddstock i hank, järnbeslag, besiktningsstämplar på stocken, längd ca 35,5 cm
Slitage
659011
2019-07-05