Slagbord 1800-tal
2019-07-02
659018
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal, gråmålat, höjd 75, 91x46, klaffarnas bredd 62 cm vardera
Bruksslitage, omarbetat