Kjell Leander Engström oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KJELL LEANDER ENGSTRÖM (1914-1979): "Höst Torneträsk", signerad Kjell Abisko-64 samt Kjell Leander Engström 1964 a tergo, olja på duk, 50x106 cm

659023

2019-07-02