Karmstol Josef Frank
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOSEF FRANK, karmstol, Svenskt Tenn, modellnummer 969, formgivningsår 1939, fanérad i mahogny, rottingrygg, klädsel i JP Bakers "Magnolia", lös ryggplymå, sitthöjd ca 45 cm
Smärre ytskador, klädsel med slitage o skador, lösa kantband
659034
2019-07-02