Karmstol Josef Frank

Karmstol Josef Frank
Karmstol Josef Frank
Karmstol Josef Frank
Karmstol Josef Frank
Karmstol Josef Frank
Karmstol Josef Frank
Karmstol Josef Frank
Karmstol Josef Frank
Karmstol Josef Frank
Karmstol Josef Frank
Karmstol Josef Frank
Karmstol Josef Frank

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOSEF FRANK, karmstol, Svenskt Tenn, modellnummer 969, formgivningsår 1939, fanérad i mahogny, rottingrygg, klädsel i JP Bakers "Magnolia", lös ryggplymå, sitthöjd ca 45 cm

Smärre ytskador, klädsel med slitage o skador, lösa kantband

659034

2019-07-02