Johan Jansson oljemålning

Johan Jansson oljemålning
Johan Jansson oljemålning
Johan Jansson oljemålning
Johan Jansson oljemålning
Johan Jansson oljemålning
Johan Jansson oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

JOHAN JANSSON (1882-1961): Skogslandskap, signerad och daterad Joh Jansson -14, olja på duk, bildyta ca 71x58 cm

Dukskador och färgbortfall

659052

2019-07-02