Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
JOHAN JANSSON (1882-1961): Skogslandskap, signerad och daterad Joh Jansson -14, olja på duk, bildyta ca 71x58 cm
Dukskador och färgbortfall
659052
2019-07-02