Vodkakoppar 1700-tal

 Vodkakoppar 1700-tal
 Vodkakoppar 1700-tal
 Vodkakoppar 1700-tal
 Vodkakoppar 1700-tal
 Vodkakoppar 1700-tal
 Vodkakoppar 1700-tal
 Vodkakoppar 1700-tal
 Vodkakoppar 1700-tal
 Vodkakoppar 1700-tal
 Vodkakoppar 1700-tal
 Vodkakoppar 1700-tal
 Vodkakoppar 1700-tal
 Vodkakoppar 1700-tal
 Vodkakoppar 1700-tal
 Vodkakoppar 1700-tal
 Vodkakoppar 1700-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VODKAKOPPAR, sk charka, 2 st liknande, silver, Ryssland, 1700-tal, oidentifierade stämplar, dekor av festonger, höjd ca 4,5 cm

Bucklor, möjliga lagningar

659059

2019-08-06