Matservis Bavaria
Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
MATSERVIS, 57 dlr., porslin, Bavaria Tirschenreuth, 1900-talets mitt, guldkant, bestående av: 12 flata mattallrikar, 12 djupa mattallrikar, 12 förrättstallrikar, 11 assietter, 4 uppläggningsfat, 2 saladjärer, 2 skålar, såsskål samt kanna, mattallrikens diameter ca 25 cm
Bruksslitage
659065
2019-07-05