Pehr Eklund oljemålning

Pehr Eklund oljemålning
Pehr Eklund oljemålning
Pehr Eklund oljemålning
Pehr Eklund oljemålning
Pehr Eklund oljemålning
Pehr Eklund oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PEHR EKLUND (1875-1943): Stadsmotiv, Seine Paris, olja på pannå, signerad och daterad 1912, bildmått ca 48x60 cm

659075

2019-07-02