Ring 18K

Ring 18K
Ring 18K
Ring 18K
Ring 18K
Ring 18K
Ring 18K
Ring 18K
Ring 18K
Ring 18K
Ring 18K

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

RING, 18 k vitguld, J. Kohle JKa, svenska importstämplar, med odlad saltvattenspärla ca 8 mm i diamantkrans, stl ca 18 3/4 jmfr 59, vikt ca 5,6 g

Skena med slitage.

659137

2019-07-14