Boprdslampa Böhlmarks

Boprdslampa Böhlmarks
Boprdslampa Böhlmarks
Boprdslampa Böhlmarks
Boprdslampa Böhlmarks
Boprdslampa Böhlmarks
Boprdslampa Böhlmarks
Boprdslampa Böhlmarks
Boprdslampa Böhlmarks

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖHLMARKS, bordslampa, 1940-tal, art deco, 2-armad, mässing, fasetterat ben i mahogny, höjd ca 41 cm

Smärre slitage

659154

2019-07-02