Göteborgsstolar

Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

GÖTEBORGSSTOLAR, 1 par, 1800-talets senare hälft, mahognyfanér, höjd ca 85 cm, sitthöjd ca 45 cm

bruksslitage, fanérskador/bortfall

659170

2019-08-31