Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
GÖTEBORGSSTOLAR, 1 par, 1800-talets senare hälft, mahognyfanér, höjd ca 85 cm, sitthöjd ca 45 cm
bruksslitage, fanérskador/bortfall
659170
2019-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här