Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BÅTMOTOR, tillverkare British Seagull, 1900-talets mitt, längd ca 96 cm
Zustandsbeschreibung
Ej funkionstestad, SAV garanterar ej funktionen, slitage, bucklor, internt med torkade bensinrester
659178
2019-07-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner