1 par lockbojaner

1 par lockbojaner
1 par lockbojaner
1 par lockbojaner
1 par lockbojaner
1 par lockbojaner
1 par lockbojaner
1 par lockbojaner
1 par lockbojaner
1 par lockbojaner
1 par lockbojaner
1 par lockbojaner
1 par lockbojaner

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOJANER, 1 par, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått höjd ca 19 cm

Ett lock med skada och lagning

659186

2019-08-05