Justus Lundegård oljemålning

Justus Lundegård oljemålning
Justus Lundegård oljemålning
Justus Lundegård oljemålning
Justus Lundegård oljemålning
Justus Lundegård oljemålning
Justus Lundegård oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JUSTUS LUNDEGÅRD (1860-1924): "Sulitelma", signerad och daterad 1899, olja på duk, 44x62 cm

Färgbortfall

659203

2019-07-02