Flicka med kratta oljemålning

Flicka med kratta oljemålning
Flicka med kratta oljemålning
Flicka med kratta oljemålning
Flicka med kratta oljemålning
Flicka med kratta oljemålning
Flicka med kratta oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flicka med kratta, olja på pannå, ca 22,5x30,5 cm

Krackeleringar

659204

2019-07-02