Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ALFRED THÖRNE (1850-1916): Tvätterska, signerad Alfr Thörne, olja på duk, 46x28,5 cm
Ngt bukig duk
659206
2019-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här