Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
KARL MÅRTENS (född 1956), fågel, sigillstämplad, signerad och numrerad, färglitografi på akvarellpapper, bladstorlek 22,5x22,5 cm, oramad
659213
2019-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här