Karl Mårtens litografi

Karl Mårtens  litografi
Karl Mårtens  litografi

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956), fågel, sigillstämplad, signerad och numrerad, färglitografi på akvarellpapper, bladstorlek 22,5x22,5 cm, oramad

659213

2019-08-06