Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARL MÅRTENS (född 1956), fågel, sigillstämplad, signerad och numrerad, färglitografi på akvarellpapper, bladstorlek 41x25 cm, oramad
659214
2019-08-01
Gör en kostnadsfri värdering här