Karl Mårtens

Karl Mårtens
Karl Mårtens

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956), fågel, sigillstämplad, signerad och numrerad, färglitografi på akvarellpapper, bladstorlek 41x25 cm, oramad

659214

2019-08-01