Erik Jerken oljemålning

Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

ERIK JERKEN (1898-1947): Vy över Stockholm och Fåfängan, signerad Jerken, olja på duk, ca 88x116 cm

659228

2019-08-28