Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
ERIK JERKEN (1898-1947): Vy över Stockholm och Fåfängan, signerad Jerken, olja på duk, ca 88x116 cm
659228
2019-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här