Esaias Thorén - Halmstadgruppen

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Sommaren 1928, signerad Thorén, akvarell, ca 20x17 cm

659229

2019-08-28