Bror Kronstrand oljemålning

Bror Kronstrand oljemålning
Bror Kronstrand oljemålning
Bror Kronstrand oljemålning
Bror Kronstrand oljemålning
Bror Kronstrand oljemålning
Bror Kronstrand oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BROR KRONSTRAND (1875-1950): signerad och daterad B Kronstrand 1898, olja på duk, ca 58x45 cm

Uppfodrad på pannå, renoverad

659230

2019-07-02