Bordsur Empirestil

Bordsur Empirestil
Bordsur Empirestil
Bordsur Empirestil
Bordsur Empirestil
Bordsur Empirestil
Bordsur Empirestil
Bordsur Empirestil
Bordsur Empirestil
Bordsur Empirestil
Bordsur Empirestil
Bordsur Empirestil
Bordsur Empirestil
Bordsur Empirestil
Bordsur Empirestil

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSUR, marmor och förgylld brons, 1800-talets slut, empirestil, dekor av fyrfat samt parställda gripar, krön med flammor samt örn, uret märkt 1889, höjd ca 49 cm, pendel och nyckel medföljer

659232

2019-07-05